OSMANİYE
TİCARET BORSASI
1
1 Aralık 2021 Çarşamba         16

Osmaniye ile özdeşleşen Osmaniye Yer Fıstığı ibareli coğrafi işaretli ürünümüz 18.09.2002 tarihinde Osmaniye Ticaret Borsası tarafından ülkemizde koruma altına alınmıştır.

10 Ocak 2017 tarihinde yürürlüğe giren 6769 sayılı Sınai Mülkiyet Kanunu kapsamında Osmaniye Yer Fıstığı ürünlerinin kullanım yetkisine sahip firma denetimleri 30 Kasım 2021 tarihinde tescil sahibi Osmaniye Ticaret Borsası koordinatörlüğünde gerçekleştirildi.

Denetim Toplantısına Osmaniye Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sait ÇENET, Ziraat Odası Meclis Üyesi Murtaza ÖZER, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Süleyman YILDIRIM ve Tarım İl Müdürlüğü Temsilcisi Mustafa Kemal KORKMAZ katıldı.
Osmaniye Ticaret Borsası yetkilileri tarafından firmalara yapılan ziyarette Coğrafi İşaret ve Coğrafi İşaretli ürünlerinin satışında logo ve hologram kullanımı hakkında bilgi verildi.DİĞER HABERLER
2 Haziran 2023 Cuma  16

Osmaniye Ticaret Borsası Heyeti, Borsa Üyemiz Şan Et Ürünleri İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne Hayırlı Olsun ziyaretinde bulundu.


5 Aralık 2023 Salı  16

Osmaniye Ticaret Borsası Heyeti, TOBB Yönetim Kurulu Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu na ziyarette bulundu.


5 Aralık 2023 Salı  16

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Derya Yanık Hanım Efendinin katılımları ile Osmaniye Ticaret Borsası’nda Sektör Toplantısı gerçekleştirildi.


5 Mart 2023 Pazar  16

CHP Osmaniye Millet Vekili Adayı Dr. Asu Kaya Gedik, CHP Osmaniye İl Başkanı Şükret Çaylı ve beraberindeki heyet ile birlikte, Osmaniye Ticaret Borsamızı ziyaret etti.


5 Nisan 2023 Çarşamba  16

Afet bölgesine yönelik Konut Seferberliği kampanyası


Osmaniye Tanıtım Filmi

Akdenizin parlayan güneşi

Çekte Riske Son

Artık kare kodlu çek var

Ürün Fiyat Grafikleri

Yer Fıstığı Kabuklu

UMEM Beceri'10

Uzmanlaşmış Meslek Edindirme