OSMANİYE
TİCARET BORSASI
7
31 Aralık 2021 Cuma         7

Osmaniye Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sait ÇENET, Yeni yıl mesajı yayınladı.

Göreve başladığımız 01.04.2018 tarihinden bugüne kamunun ve özel sektörün ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda hizmet üreten, destek veren ve bunu projeye dönüştüren yönetsel anlayışla siz saygı değer üyelerimize, üreticilerimize ve diğer tüm paydaşlarımıza hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Ülke ekonomisi açısından oldukça zorlu bir yılı geride bıraktık. İş insanlarımız tüm zorluklara rağmen, üretimini, iç ve dış ticaretini arttırdı. Bu şartlar altında üretim yapan iş insanlarımızı ülke ekonomisine yaptıkları katkıyı takdir ediyoruz. Covid-19’un getirdiği sağlık sorunlarını aşabilirsek, ekonominin yeniden ve her zamankinden daha fazla canlanacağını ümit ediyorum.
Siz değerli üyelerimizin yeni yılınızı kutlar, 2022 yılının başarılı, sağlıklı, uzun ömürler, karlı ve verimli bir yıl olmasını dilerim.
Sait ÇENET
Osmaniye Ticaret Borsası
Yönetim Kurulu Başkanı

DİĞER HABERLER
2 Haziran 2023 Cuma  7

Osmaniye Ticaret Borsası Heyeti, Borsa Üyemiz Şan Et Ürünleri İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne Hayırlı Olsun ziyaretinde bulundu.


5 Aralık 2023 Salı  7

Osmaniye Ticaret Borsası Heyeti, TOBB Yönetim Kurulu Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu na ziyarette bulundu.


5 Aralık 2023 Salı  7

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Derya Yanık Hanım Efendinin katılımları ile Osmaniye Ticaret Borsası’nda Sektör Toplantısı gerçekleştirildi.


5 Mart 2023 Pazar  7

CHP Osmaniye Millet Vekili Adayı Dr. Asu Kaya Gedik, CHP Osmaniye İl Başkanı Şükret Çaylı ve beraberindeki heyet ile birlikte, Osmaniye Ticaret Borsamızı ziyaret etti.


5 Nisan 2023 Çarşamba  7

Afet bölgesine yönelik Konut Seferberliği kampanyası


Osmaniye Tanıtım Filmi

Akdenizin parlayan güneşi

Çekte Riske Son

Artık kare kodlu çek var

Ürün Fiyat Grafikleri

Yer Fıstığı Kabuklu

UMEM Beceri'10

Uzmanlaşmış Meslek Edindirme