OSMANİYE
TİCARET BORSASI
1
31 Aralık 2021 Cuma         9

Osmaniye Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sait ÇENET, Yeni yıl mesajı yayınladı.

Göreve başladığımız 01.04.2018 tarihinden bugüne kamunun ve özel sektörün ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda hizmet üreten, destek veren ve bunu projeye dönüştüren yönetsel anlayışla siz saygı değer üyelerimize, üreticilerimize ve diğer tüm paydaşlarımıza hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Ülke ekonomisi açısından oldukça zorlu bir yılı geride bıraktık. İş insanlarımız tüm zorluklara rağmen, üretimini, iç ve dış ticaretini arttırdı. Bu şartlar altında üretim yapan iş insanlarımızı ülke ekonomisine yaptıkları katkıyı takdir ediyoruz. Covid-19’un getirdiği sağlık sorunlarını aşabilirsek, ekonominin yeniden ve her zamankinden daha fazla canlanacağını ümit ediyorum.
Siz değerli üyelerimizin yeni yılınızı kutlar, 2022 yılının başarılı, sağlıklı, uzun ömürler, karlı ve verimli bir yıl olmasını dilerim.
Sait ÇENET
Osmaniye Ticaret Borsası
Yönetim Kurulu Başkanı

DİĞER HABERLER
23 Kasım 2023 Perşembe  9

OSMANİYE TİCARET BORSASI ARAÇ SATIŞ İHALESİ


2 Kasım 2023 Perşembe  9

2023 12.YÖREX Yöresel Ürünler Fuarına OSMANİYE TİCARET BORSASI olarak katılım sağladık.


31 Ekim 2023 Salı  9

Osmaniye İl Jandarma Kıdemli Albay Halit GÜLTEN Borsamızı ziyaret etti. Sayın Halit GÜLTEN i Borsamız adına OTB Yönetim Kurulu Başkanı Sait ÇENET, OTB Meclis Başkanı Nuh TÜRK, Yönetim Kurulu Sayman Üye Mehmet DEMİR, Yönetim Kurulu Üyesi Hamza BAĞRIAÇIK, Yönetim Kurulu Üyesi Ali DAĞ karşıladı


30 Ekim 2023 Pazartesi  9

29 Ekim Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 100.yıl dönümü onuruna Osmaniye Valiliği resepsiyon düzenledi. Cumhuriyet Resepsiyonuna Borsamızı temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Sait ÇENET katılım sağladı.Vali Dr. Erdinç YILMAZ ve eşi Doç. Dr. Şenay YILMAZ Hanımefendi Cumhuriyet resepsiyonuna katılan davetlileri karşılayararak,29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladılar.


27 Ekim 2023 Cuma  9

OSMANİYE TİCARET BORSASI ARAÇ SATIŞ İLANI...


Osmaniye Tanıtım Filmi

Akdenizin parlayan güneşi

Çekte Riske Son

Artık kare kodlu çek var

Ürün Fiyat Grafikleri

Yer Fıstığı Kabuklu

UMEM Beceri'10

Uzmanlaşmış Meslek Edindirme