OSMANİYE
TİCARET BORSASI
2
6 Eylül 2022 Salı         7

Osmaniye İli ve İlçeleri oda ve borsa müşterek toplantısı 08.06.2022 tarihinde Kadirli Ticaret Borsası ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Toplantıya, Osmaniye Ticaret Borsası, Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası, Kadirli Ticaret ve Sanayi Odası ve Bunların Meclis Kurulu Başkanları, Yönetim Kurulu Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri ile Genel Sekreterleri ve Genel Sekreter Yardımcıları katılım sağladı.

İl ve İlçe Sorunlarının üst makamlara iletilmesinde Oda ve Borsalar ile birlikte hareket etmenin öneminden bahsedilerek lobicilik konusunda güç birliği oluşturulması yönünde görüşün bildirildiği toplantıda, Sanayi-Üniversite işbirliğinde yapılacak çalışmalarla Mesleki Eğitim Merkezi konusunda yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

Osmaniye İli Oda ve Borsaları tarafından yapılan çalışmalarda birliktelik vurgusu yapılan toplantı, görüş ve önerilerin sunulmasının ardından iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

DİĞER HABERLER
2 Haziran 2023 Cuma  7

Osmaniye Ticaret Borsası Heyeti, Borsa Üyemiz Şan Et Ürünleri İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne Hayırlı Olsun ziyaretinde bulundu.


5 Aralık 2023 Salı  7

Osmaniye Ticaret Borsası Heyeti, TOBB Yönetim Kurulu Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu na ziyarette bulundu.


5 Aralık 2023 Salı  7

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Derya Yanık Hanım Efendinin katılımları ile Osmaniye Ticaret Borsası’nda Sektör Toplantısı gerçekleştirildi.


5 Mart 2023 Pazar  7

CHP Osmaniye Millet Vekili Adayı Dr. Asu Kaya Gedik, CHP Osmaniye İl Başkanı Şükret Çaylı ve beraberindeki heyet ile birlikte, Osmaniye Ticaret Borsamızı ziyaret etti.


5 Nisan 2023 Çarşamba  7

Afet bölgesine yönelik Konut Seferberliği kampanyası


Osmaniye Tanıtım Filmi

Akdenizin parlayan güneşi

Çekte Riske Son

Artık kare kodlu çek var

Ürün Fiyat Grafikleri

Yer Fıstığı Kabuklu

UMEM Beceri'10

Uzmanlaşmış Meslek Edindirme