OSMANİYE
TİCARET BORSASI
6
6 Eylül 2022 Salı         10

Osmaniye İli ve İlçeleri oda ve borsa müşterek toplantısı 08.06.2022 tarihinde Kadirli Ticaret Borsası ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Toplantıya, Osmaniye Ticaret Borsası, Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası, Kadirli Ticaret ve Sanayi Odası ve Bunların Meclis Kurulu Başkanları, Yönetim Kurulu Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri ile Genel Sekreterleri ve Genel Sekreter Yardımcıları katılım sağladı.

İl ve İlçe Sorunlarının üst makamlara iletilmesinde Oda ve Borsalar ile birlikte hareket etmenin öneminden bahsedilerek lobicilik konusunda güç birliği oluşturulması yönünde görüşün bildirildiği toplantıda, Sanayi-Üniversite işbirliğinde yapılacak çalışmalarla Mesleki Eğitim Merkezi konusunda yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

Osmaniye İli Oda ve Borsaları tarafından yapılan çalışmalarda birliktelik vurgusu yapılan toplantı, görüş ve önerilerin sunulmasının ardından iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

DİĞER HABERLER
23 Kasım 2023 Perşembe  10

OSMANİYE TİCARET BORSASI ARAÇ SATIŞ İHALESİ


2 Kasım 2023 Perşembe  10

2023 12.YÖREX Yöresel Ürünler Fuarına OSMANİYE TİCARET BORSASI olarak katılım sağladık.


31 Ekim 2023 Salı  10

Osmaniye İl Jandarma Kıdemli Albay Halit GÜLTEN Borsamızı ziyaret etti. Sayın Halit GÜLTEN i Borsamız adına OTB Yönetim Kurulu Başkanı Sait ÇENET, OTB Meclis Başkanı Nuh TÜRK, Yönetim Kurulu Sayman Üye Mehmet DEMİR, Yönetim Kurulu Üyesi Hamza BAĞRIAÇIK, Yönetim Kurulu Üyesi Ali DAĞ karşıladı


30 Ekim 2023 Pazartesi  10

29 Ekim Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 100.yıl dönümü onuruna Osmaniye Valiliği resepsiyon düzenledi. Cumhuriyet Resepsiyonuna Borsamızı temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Sait ÇENET katılım sağladı.Vali Dr. Erdinç YILMAZ ve eşi Doç. Dr. Şenay YILMAZ Hanımefendi Cumhuriyet resepsiyonuna katılan davetlileri karşılayararak,29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladılar.


27 Ekim 2023 Cuma  10

OSMANİYE TİCARET BORSASI ARAÇ SATIŞ İLANI...


Osmaniye Tanıtım Filmi

Akdenizin parlayan güneşi

Çekte Riske Son

Artık kare kodlu çek var

Ürün Fiyat Grafikleri

Yer Fıstığı Kabuklu

UMEM Beceri'10

Uzmanlaşmış Meslek Edindirme