OSMANİYE
TİCARET BORSASI
6
8 Eylül 2022 Perşembe         4

OSMANİYE TİCARET BORSASI BAŞKANLIĞI’NDAN

OSMANİYE TİCARET BORSASI BAŞKANLIĞI’NDAN

5174 Sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu’nun 84’üncü maddesi ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Organ Seçimleri Hakkındaki Yönetmelik hükümlerine göre, Borsamız Meclis Üyeliği Seçimi 01 Ekim 2022 tarihine rastlayan Cumartesi günü 09.00- 17.00 saatleri arasında yargı gözetiminde Borsamız hizmet binasında yapılacaktır.

Borsamız seçimlerinde oy kullanacak tüzel kişi temsilcisi gerçek kişilerin, temsil ettikleri tüzel kişinin tescilli ana sözleşmeleri gereğince temsil ve bağlayıcı işlem yapma yetkisine sahip olduklarına dair MERSİS sistemi üzerinden alınmış “E-Sicil Tasdiknamesi” veya Ticaret Sicili Müdürlüğünden doksan gün içerisinde alınmış “Seçim Yetki Belgesinin” oy kullanma sırasında ibrazı ve ibraz edilen sicil tasdiknamesinin bir fotokopisinin oy kullanılan sandık kurulu başkanına teslim edilmesi gerekmektedir.

Tüm borsa üyelerine önemle duyurulur.

OSMANİYE TİCARET BORSASI
YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI

DİĞER HABERLER
2 Haziran 2023 Cuma  4

Osmaniye Ticaret Borsası Heyeti, Borsa Üyemiz Şan Et Ürünleri İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne Hayırlı Olsun ziyaretinde bulundu.


5 Aralık 2023 Salı  4

Osmaniye Ticaret Borsası Heyeti, TOBB Yönetim Kurulu Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu na ziyarette bulundu.


5 Aralık 2023 Salı  4

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Derya Yanık Hanım Efendinin katılımları ile Osmaniye Ticaret Borsası’nda Sektör Toplantısı gerçekleştirildi.


5 Mart 2023 Pazar  4

CHP Osmaniye Millet Vekili Adayı Dr. Asu Kaya Gedik, CHP Osmaniye İl Başkanı Şükret Çaylı ve beraberindeki heyet ile birlikte, Osmaniye Ticaret Borsamızı ziyaret etti.


5 Nisan 2023 Çarşamba  4

Afet bölgesine yönelik Konut Seferberliği kampanyası


Osmaniye Tanıtım Filmi

Akdenizin parlayan güneşi

Çekte Riske Son

Artık kare kodlu çek var

Ürün Fiyat Grafikleri

Yer Fıstığı Kabuklu

UMEM Beceri'10

Uzmanlaşmış Meslek Edindirme