OSMANİYE
TİCARET BORSASI
1
5 Mart 2023 Pazar         3

CHP Osmaniye Millet Vekili Adayı Dr. Asu Kaya Gedik, CHP Osmaniye İl Başkanı Şükret Çaylı ve beraberindeki heyet ile birlikte, Osmaniye Ticaret Borsamızı ziyaret etti.

Heyeti borsamız adına yönetim kurulu başkanı Sait Çenet, meclis kurulu başkanı Nuh Türk, yönetim kurulu başkan yardımcısı Hamza Bağrıaçık, yönetim kurulu sayman üyesi Mehmet Demir, yönetim kurulu üyesi Selahattin Poçulu, meclis kurulu üyesi Yusuf Aksoy ve meclis kurulu üyesi Adnan Sekin karşıladı.

CHP Osmaniye Millet Vekili Adayı Dr. Asu Kaya Gedik yapmış oldukları çalışmaları ve seçildikleri takdirde yapacakları çalışmalardan bahsederek Ticaret Borsası yetkililerine bilgi verdi ve misafir perverliklerinden dolayı teşekkür etti.
Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sait Çenet, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek heyete teşekkür etti ve başarılar diledi.

DİĞER HABERLER
27 Eylül 2023 Çarşamba  3

Adana Sarıçam Kaymakamlık Görevine atanan Sayın Murtaza DAYANÇ’a, Osmaniye Ticaret Borsası ve Ticaret Sanayi Odasından Hayırlı olsun ziyareti.


21 Eylül 2023 Perşembe  3

2023 Yılı Yer Fıstığı İstişare Toplantısı Yer Fıstığı Ticareti yapan esnaflarımızın katılımı ile Ticaret Borsası Toplantı Salonunda yapıldı


20 Eylül 2023 Çarşamba  3

Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Murat Aksoy, Osmaniye Ticaret Borsamızı ziyaret etti


18 Eylül 2023 Pazartesi  3

Osmaniye Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sait ÇENET ve Beraberindeki Borsa Yöneticileri ile birlikte MHP Merkez İlçe Başkanı Bilal ÇENET e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular


13 Eylül 2023 Çarşamba  3

Osmaniye İl Emniyet Müdürü Sayın Mehmet SARIBUVA Borsamızı ziyaret etti






Osmaniye Tanıtım Filmi

Akdenizin parlayan güneşi

Çekte Riske Son

Artık kare kodlu çek var

Ürün Fiyat Grafikleri

Yer Fıstığı Kabuklu

UMEM Beceri'10

Uzmanlaşmış Meslek Edindirme